Siit leiad kõik vajaliku info Suhkruvaha kohta

Mis on suhkruvaha, mille poolest see erineb teistest vahadest, kuidas seda kasutada jne.

Sugarly töötoa ehitus

Eelmisel aastal, täiesti ootamatult tekkis meil võimalus ehitada Sugarlyle töötuba. Sugarly e-poe avasime 5.veebruaril ja kevadeks oli juba olukord selline, et kodus enam ruumi asjade hoiustamiseks ei olnud. Elu kastide otsas oli muud kui varem ettekujutatud ilus ettevõtja elu. 

Mis on suhkruvaha ning kuidas seda kasutatakse?

Sugarly suhkruvaha 100% naturaalne. Valmistatud käsitööna suhkrust, sidrunist ja veest. Suhkruvaha on looduslik depileerimisvahend, mis sobib õrnale ja tundlikule nahale. Suhkruvaha kasutamine on ohutu, sest seda ei ole vaja enne kasutamist kuumutada.

Miks eelistada suhkruvaha tavalisele vahale?

Erinevalt tavalisest vahast ei vaja suhkruvaha enne kasutamist kuumutamist ega ühtegi lisaseadet, mis hoiaks vaha pidevalt kuuma ja vedelana. Kuna suhkruvaha parimaks hoiustamiseks on soovitatav seda hoida külmikus, siis enne kasutamist tuleb seda vaid maksimaalselt 30sekundit mikrolaineahjus soojendada, et see kasutamiseks pehmeks muutuks. 

loodussõbralik ja 100% zerowaste toode

Suhkruvaha on aga toodetud 100% naturaalsest toorainest ning ei mürgita su keha erinevate kemikaalidega. Kuna suhkruvaha on täielikult vees lahustuv ei jäta see meie keskkonnale mingit jälge.

Samuti on suhkruvahaga võimalik vaharibasid ning spaatleid kasutada korduvalt, kuna selle eemaldamiseks ei ole vaja muud kui sooja vett.

Suhkruvaha pealekandmine

Kas teadsid, et erinevalt teistest vahadest pead sa suhkruvaha nahale kandma vastukarva?😏 Sellisel meetodil jäävad karvad paremini vaha külge ning karvad eemaldatakse kasvu suunas. Miks see hea on?

Sest karvu nende kasvu suunas eemaldades tulevad nad kergemini juurest lahti mitte ei murdu, põhjustades vähem valu ning tekib vähem sissekasvanud karvu 👍

Suhkruvaha regulaarsel kasutamisel nõrgestab see uusi karvu ning muudab nad heledamaks🤏. Pikaaegsel kasutamisel jäävad ka tulemused kauemaks püsima✨.

Mida peaksid ja mida kindlasti ei tohiks teha enne suhkruvahaga depileerimist?

Kui oled varasemalt kasutanud tavalisi vahasid või pole üldse depileerimisega kokku puutunud, siis on kindlasti mõningad näpunäited mida peaksid silmas pidama suhkruvaha puhul.

Kuna suhkruvaha on vees lahustuv, siis ei tohiks kindlasti seda kasutada märjal ja niiskel nahal, kohe pärast duši all käimist - vaha hakkab sulama ja libisema nahal ning ei kleepu ühegi karva külge.