Slide thumbnail

Tasuta tarne alates 50€

    Kui oled varasemalt kasutanud tavalisi vahasid või pole üldse depileerimisega kokku puutunud, siis on kindlasti mõningad näpunäited mida peaksid silmas pidama suhkruvaha puhul. Kuna suhkruvaha on vees lahustuv, siis ei tohiks kindlasti seda kasutada märjal ja niiskel nahal, kohe pärast duši all käimist - vaha hakkab sulama ja libisema nahal ning ei kleepu ühegi karva külge. 

Pesuprotseduurid võiksid teha päev varem, sealjuures kasutades nahka koorivaid tooteid - kehakoorijad või kooriva efektiga pesukindaid/svamme. Sedasi eemaldad nahalt suurema mustuse ja surnud naharakud, et vaha saaks võimalikult hästi kinnituda karvadele. Samuti ei tohiks samal päeval kasutada nahka niisutavaid tooteid - kreeme, deodorante, õlisid. Loomu poolest niiskematel aladel nagu kaenlaalused ja bikiinipiirkond on soovitatav kasutada ka talki või beebipuudrit, et nahka kuivatada. 

Oluline on ka karvade pikkus. Liiga pikkade karvade depileerimine põhjustab rohkem valu ja liialt lühikeste karvade puhul ei saa vaha korralikult karva külge kinnituda.Ja mis kõige tähtsam - suhkruvaha on koheselt valmis kasutamiseks. Ära kuumuta seda enne kasutamist! Kui oled seda hoiustanud jahedas on vaja seda kasutamiseks vaid kergelt soojendada, et tekstuur pehmemaks muuta.

Kui Sul tekib suhkruvaha kasutamisel küsimusi, siis võta kindlasti ühendust! 🤎