Suhkruvaha on looduslik karvaeemaldusvahend, mis sobib õrnale ja tundlikule nahale. Sugarly suhkruvaha on koheselt valmis kasutamiseks ning ei  vaja enne kasutamist soojendamist. Depileerimine suhkruvahaga on valutum kui tavalise vahaga, kuna see ei kleepu naha vaid ainult karva külge. Seetõttu sobib see ka paremini karvade eemaldamiseks kaenlaalustel ja bikiinipiirkonnas, kus on valutundlikus suurem. Lisaks karvaeemaldusele eemaldab suhkruvaha nahalt ka surnud naharakud, puhastades sellega ka nahka ja jättes selle pärast depileerimist siidiselt pehmeks. 

Suhkruvaha sobib väga hästi esmakordseks depilatsiooni vahendiks. Suhkruvaha kantakse peale puidust spaatliga ning karvad eemaldatakse vaharibaga. Sugarly tootevalikus leiad nii ühekordsed kui ka puuvillased korduvkasutatavad vaharibad. Tulemuste püsimus on väga individuaalne, kuid pärast esimest kasutuskorda püsib tulemus 2-3 nädalat.Pärast igat järgnevat kasutuskorda pikeneb ka tulemuste püsimise aeg ning tulemused kestavad 3-4 nädalat.

Erinevalt tavalisest vahast eemaldatakse karvad karva kasvu suunas, mistõttu kasvab uus karv aeglasemalt tagasi. Kuna karv eemaldatakse kasvu suunas, siis vähendab see ka sissekasnavnud karvade teket, sest sedasi on uuel karval kasvamiseks sama suund. Suhkruvaha regulaarsel kasutamisel jääb karvasibul väiksemaks ja hävineb. See vähendab märgatavalt uute karvade teket ning on looduslik meetod karvavaba ja sileda naha saavutamiseks pikemaks ajaks.

Parima tulemuse saavutamiseks esimesel kasutuskorral võiksid karvad olla ca 3-4mm pikkused. Kui karvad on liialt pikad tuleb neid enne kääridega piirata. Depileeritud kohal võib tekkida ärritus ja punased täpikesed kohtades, kust karvad eemaldati. Suhkruvaha on täielikult vees lahustuv ja kergesti eemaldatav mistahes pinnalt.

Kui kasutad kehal või näol ravimeid või ravikreeme(akne või muud nahahaigused), konsulteeri enne suhkrupasta kasutamist kindlasti arstiga. Samuti ei ole soovitavav seda kasutada veenilaienditel. Eelnevatel nahakahjustustel kasutamine omal vastutusel.