Sugarly suhkruvaha

15,99 €
  • Sobib õrnale ja tundlikule nahale
  • Tulemus püsib 3-4 nädalat
  • Kohe kasutamiseks valmis
  • Täielikult vees lahustuv

Suhkruvaha on valmis koheselt kasutamiseks ning ei vaja eelnevalt soojendamist. Hoiusta suhkruvaha kuivas ja jahedas ning eemal otsesest päikesevalgusest. Enne suhkruvaha peale kandmist soovitame kasutada ka nahka kuivatavat puudrit.

Tarneaeg 3-5 tööpäeva

Komplektis: suhkruvaha 250g (neto)

Kogus

Suhkruvaha on naturaalne karvaeemaldusvahend ning sobib õrnale ja tundlikule nahale. Suhkruvaha kasutamine on ohutu, sest seda ei ole vaja enne kasutamist kuumutada. Depileerimine suhkruvahaga on valutum kui tavalise vahaga, kuna see ei kleepu naha vaid ainult karva külge. Seetõttu sobib see ka paremini karvade eemaldamiseks kaenlaalustel ja bikiinipiirkonnas. Lisaks karvaeemaldusele eemaldab suhkrupasta nahalt ka surnud naharakud, puhastades sellega ka nahka. Tulemus püsib 3-4 nädalat. Erinevalt tavalisest vahast eemaldatakse karvad karva kasvu suunas, mistõttu kasvab uus karv tagasi aeglasemalt. Samuti vähendab see sissekasvanud karvade teket. Suhkruvaha regulaarsel kasutamisel jääb karvasibul väiksemaks ja hävineb. See vähendab märgatavalt uute karvade teket ning on looduslik meetod karvavaba ja sileda naha saavutamiseks pikemaks ajaks. Parima tulemuse saavutamiseks esimesel kasutuskorral võiksid karvad olla ca 3-4mm pikkused, ideaalis 5-6mm. Suhkruvaha on täielikult vees lahustuv ja kergesti eemaldatav mistahes pinnalt.

Kui kasutad kehal või näol ravimeid või ravikreeme(akne või muud nahahaigused), konsulteeri enne suhkruvaha kasutamist kindlasti arstiga. Samuti ei ole soovitavav seda kasutada veenilaienditel. Eelnevatel nahakahjustustel kasutamine omal vastutusel.

INCL. Sucrose, Water, Acacia Senegal Gum, Citric Acid

Kaal: neto 250g

Eriviited